شرکت حمل و نقل بین الملی آسیا تیر مفتخر است با اتکاء به دانش و تجربه ی بدست آمده حاصل از بیش از چهل سال خدمت به مشتریان خود با انجام کلیه ی خدمات حمل و نقلی نظیر ریلی، جاده ای، دریایی و هوایی در سطح گلوبال خصوصا کشور های آسیامیانه بهترین سرویس را مطابق نیاز مشتریان ارائه دهد.

طی چند دهه ، سرمایه گذاری در حمل و نقل بین المللی و کسب تجربه در این زمینه باعث شد تا متناسب با نیازهای مختلف مشتری  همیشه در حال رشد باشیم، متنوع شویم و در بسیاری از مناطق منعطف عمل کنیم. در طول راه با افزایش تخصص و شهرت ما مشاغل بیشتری جذب کردیم.

آسیاتیر با بررسی سریع وحرفه ای همراه با پشتیبانی قوی سعی در رساندن محموله شما به مقصد با کمترین زمان و به صرفه ترین هزینه را دارد.

هدف ما رقابت در صنعت حمل و نقل بین المللی است. رقابتی بودن به معنای ارائه خدمات عالی ، انعطاف پذیری و ارزش خوب است به طریقی که هر مشتری احساس کند نیازهای آنها برآورده شده است. از طریق کار دقیق تیمی ، ما سعی در ارائه خدمات عالی ، مدیریت نوآورانه و روابط طولانی مدت با مشتریان در سراسر دنیا هستیم.

 

 

ما در تلاش هستیم تا خدمات خود را به طور مداوم بهبود و ارتقاء  دهیم. برای بقا و رشد مستمر به عنوان یک شرکت ، سعی می کنیم از روش های جدید استفاده کنیم مانند پیشرفت های تکنولوژیکی که می تواند کارایی و انعطاف پذیری خدمات و رضایت مشتری را بهبود بخشد.